30/11/2021 | 09:00 - 10:30 |

Webinář: Pracovněprávní novinky pro rok 2022

Co se na webináři dozvíte?

  • shrnutí aktuálních legislativních novinek (kurzarbeit, náhradní výživné, chráněný účet, …)
  • a legislativních novinek pro rok 2022 (prodloužení otcovské, změny u dlouhodobého ošetřovného, paušální náhrady pro zaměstnavatele za srážky ze mzdy, …)

V závěru bude dle zbývajícího času věnován prostor i dotazům účastníků.

Na webináři se ve stručnější formě seznámíme s tím nejpodstatnějším, co nás čeká v roce 2022 z pracovněprávního pohledu. Pokud vás ale téma zajímá podrobněji, nabízíme účast na snídani, kde se budeme nejen detailněji zabývat změnami v legislativě, ale kde také bude prostor na aktuální rozhodnutí českých i evropských soudů, které budou mít dopad na HR v následujícím roce.

Kdo přednáší?
JUDr. David Borovec, partner a advokát BOROVEC LEGAL specializující se na pracovní právo

Pro koho je webinář určen?
Tento webinář je určen zejména pro personalisty a interní právníky, kteří ke své práci potřebují znalost pracovního práva. Webinář naopak není určen pro advokáty, auditory, daňové poradce a jiné poradenské společnosti.

Cena?
900 Kč bez DPH za účastníka (cena zahrnuje účast i přístup k záznamu z tohoto webináře). Po potvrzení rezervace zašleme zálohovou fakturu.

Kdy?
v úterý 30. 11. 2021 od 9:00 do 10:30 h
(Pokud vám termín nevyhovuje, další webinář na toto téma se uskuteční 15.12.2021, který bude doplněný o aktuální novinky, které budou v legislativním procesu ke konci roku 2021.)

 

Rezervační formulář

Po odeslání rezervace Vám v nejbližší možné době potvrdíme objednávku a zašleme další instrukce ohledně platby. Po jejím uhrazení bude Vaše místo závazně rezervováno.

    Počet účastníků:

     

    Při problémech s odesláním formuláře, pošlete svoji poptávku na mail borovec@boroveclegal.cz.
    Na odstranění problému pracujeme a omlouváme se za případné komplikace.